Ham Bez Çanta

Ham bez çanta, geri dönüşümlü, uzun ömürlü, çevre dostu ve her geçen gün kirlenen dünyada plastik poşet çanta yerine kullanılabilecek en ideal çantadır. Ham bez çanta kullanım yerleri çok çeşitlilik göstermektedir. Üniversitelerden derneklere, kurumlara, sosyal sorumluluk projelerinden sanatsal çalışmalara, fuarlardan, konferanslara birçok alanda bez çanta kullanılmaktadır. Bez çantanın faydaları çok fazla.

Bez Çanta Doğa Dostudur

Her sene binlerce plastik poşet kullanılıyor ve çöpe atılıyor. İşin korkutucu yanı bu plastikten yapılan çantalar doğada binlerce yıl geçmeden çözünmüyor, parçalanmıyor. Dolayısıyla naylon poşetin bulunduğu günden bugüne kadar ne kadar poşet üretildiyse bütün bu plastik poşetler çevremizde bir yerlerde! Böyle düşündüğünüz zaman gözünüzün önüne doğaya atılmış plastik poşetleri getirin. Bu kadar kirlilik insanların yaşamını olumsuz etkiliyor ve doğayı kirletiyor. Çözümse basit.

Bez Çanta Kullanmak

Bez çantanın en büyük ve önemli avantajı doğada çözünebilmesi. Ham kumaştan yapılan çantalar doğayı kirletmiyor ve daha uzun ömürlü. Diğer yandan üzeri baskılı ham bez çanta uzun süreli kullanıma çok uygun olduğundan hiçbir kullanıcı kolayca çöpe atmaz. Zira üstüne yaptırdığınız özel tasarımlı baskısı ve yüksek kalitesiyle günlük kullanıma uygundur.